Gang van zaken op de polikliniek
Als u een afspraak heeft op de pijnkliniek, krijgt u een vragenlijst toegestuurd die u in een bijgevoegde antwoordenvelop kunt retourneren. Het is een uitgebreide vragenlijst omdat we graag een nauwkeurige beschrijving hebben van uw pijn, klachten en algemene gezondheid. Het is noodzakelijk dat wij zoveel mogelijk gegevens over uw ziekte of pijnklacht kunnen verzamelen, zoals eventuele röntgenfoto's en uitslagen van onderzoeken. Soms zijn deze gegevens bekend in andere ziekenhuizen. Om deze gegevens op te vragen moet u een toestemmingsformulier ondertekenen en mee opsturen.
Bij de arts op de pijnkliniek wordt nogmaals de pijnklacht met u doorgenomen. Daarna volgt een lichamelijk onderzoek. Eventueel kan nog aanvullend onderzoek nodig zijn zoals een röntgenfoto. Aan de hand van de verkregen resultaten zal de arts een voorstel doen voor verdere behandeling.
Laat u legitimeren voordat u naar de poli gaat
Het CWZ gebruikt het burgerservicenummer (BSN, voorheen sofinummer) van elke patiënt. Laat u daarom legitimeren vóór het bezoek aan onze polikliniek. Melden en inschrijven
Algemene informatie
Op de pagina polikliniekbezoek vindt u algemene informatie over het bezoek aan een poli in het CWZ. Bijvoorbeeld over voorbereiding thuis, melden en inschrijven, plattegrond poliklinieken CWZ en gastvrouwen.






